Więckowice 77, Wojnicz
15km od Tarnowa
trasa na Nowy Sącz

tel. 660 120 435
nauka jazdy dla każdego
jazda konna w terenie
imprezy plenerowe

Konie

 

Apple Pie
Sp ur.16.09.2008r.
Api przyjechał do nas z uroczej miejscowości Nowy Staw koło Lublina. Jest to piękny urokliwy i pełen potencjału srokacz o rzadko spotykanych dwóch rybich oczach. Apple Pie to duży, wysoki koń pokonujący najwyższe przeszkody w naszej stajni. Jest w ciągłym treningu, jedynie dla ambitniejszych jeźdźców.

Fjonna
 ur.27.03.2006r.
Fjonna to klacz z zagranicznym paszportem, wykupiona od handlarza, przyjechała do nas wychudzona i zaniedbana. Klaczka po miesiącu pobytu w naszej stajni była nie do poznania. A dzisiaj Fjonka to ufny i chętny do współpracy wierzchowiec o pięknym umaszczeniu. Dobrze reaguje na pomoce jeździeckie jest miękka w pysku, wszyscy jeźdźcy cenią ją za posłusznośc i cierpliwośc.

Gwizdek

Kuc szetlandzki ur.01.012013r Gwizdek to kuc o pięknych proporcjach i niezwykłym umaszczeniu. Uroku dodaje śliczna łysinka i dwu barwna grzywa. Kucyk bardzo grzeczny, cierpliwy, wymarzony konik dla najmłodszych jeźdźców.

Leydys
K. mały ur.20.01.2008r.
Leydys to piękna siwiejąca klacz o szlachetnym ruchu, w jej krwi płynie krew Arabska (córka Egypyusa). Klaczka bardzo wrażliwa na pomoce, niesamowicie żywiołowa i temperamentna. Wymarzony koń dla ambitniejszego jeźdźca lubiącego wyzwania.
   

 Welur

K.huculski ur.08.04.2006r. Welur oprócz tradycyjnego huculskiego charakteru to mądry i chętny do współpracy konik o pięknym ruchu. Podczas jazdy jest  posłuszny i cierpliwy, jeźdźcy cenią go za wygodny i "miękki" kłus oraz chęc do jazdy. Swoją drugą stronę pokazuje jedynie w obsłudze, która dla niektórych jest ciekawym doświadczeniem :)

"

Tobiana

ur.05.03.2014r. Tobianka to pierwsza córka Fjonny w naszej stajni. Jest maści  Tarantowatej we wzorze Werniksowym o białej grzywie i ogonie oraz jednym błękitnym oczku. Jest bardzo miłą i zrównoważoną klaczką.

Fjorina

ur. 26.04.2016r. Fjorina to nieplanowana córka Fjonny i Welura. Jest stuprocentową mieszanką rodziców  z charakterem zdecydowanie po Welurze. Za kilka lat wyrośnie z niej ciekawy, nie wysoki konik do jazdy :)