Więckowice 77, Wojnicz
15km od Tarnowa
trasa na Nowy Sącz

tel. 660 120 435
nauka jazdy dla każdego
jazda konna w terenie
imprezy plenerowe

Konie

 

Apple Pie
Sp ur.16.09.2008r.
Api przyjechał do nas z uroczej miejscowości Nowy Staw koło Lublina. Jest to piękny urokliwy i pełen potencjału srokacz o rzadko spotykanych dwóch rybich oczach. Apple Pie to duży, wysoki koń pokonujący najwyższe przeszkody w naszej stajni. Jest w ciągłym treningu, jedynie dla ambitniejszych jeźdźców.

Fjonna
 ur.27.03.2006r.
Fjonna to klacz z zagranicznym paszportem, wykupiona od handlarza, przyjechała do nas wychudzona i zaniedbana. Klaczka po miesiącu pobytu w naszej stajni była nie do poznania. A dzisiaj Fjonka to ufny i chętny do współpracy wierzchowiec o pięknym umaszczeniu. Dobrze reaguje na pomoce jeździeckie jest miękka w pysku, wszyscy jeźdźcy cenią ją za posłusznośc i cierpliwośc.

Gwizdek

Kuc szetlandzki ur.01.012013r Gwizdek to kuc o pięknych proporcjach i niezwykłym umaszczeniu. Uroku dodaje śliczna łysinka i dwu barwna grzywa. Kucyk bardzo grzeczny, cierpliwy, wymarzony konik dla najmłodszych jeźdźców.

Leydys
K. mały ur.20.01.2008r.
Leydys to piękna siwiejąca klacz o szlachetnym ruchu, w jej krwi płynie krew Arabska (córka Egypyusa). Klaczka bardzo wrażliwa na pomoce, niesamowicie żywiołowa i temperamentna. Wymarzony koń dla ambitniejszego jeźdźca lubiącego wyzwania.
Lider
Kuc feliński ur.17.05.1994r.
Lider to doświadczony koń rekreacyjny, wyszkoli każdego jeźdźca od nauki anglezowania na lonży do małych skoków. Jest wymarzonym koniem dla małych dzieci, oraz wystraszonych przyszłych  jeźdźców. Lider oprócz pięknego umaszczenia i linii godnej kuca felińskiego to pełen spokoju i zrównoważenia koń profesor :)

 Welur

K.huculski ur.08.04.2006r. Welur oprócz tradycyjnego huculskiego charakteru to mądry i chętny do współpracy konik o pięknym ruchu. Podczas jazdy jest  posłuszny i cierpliwy, jeźdźcy cenią go za wygodny i "miękki" kłus oraz chęc do jazdy. Swoją drugą stronę pokazuje jedynie w obsłudze, która dla niektórych jest ciekawym doświadczeniem :)

"

Tobiana

ur.05.03.2014r. Tobianka to pierwsza córka Fjonny w naszej stajni. Jest siwiejącym srokaczem o białej grzywie i ogonie oraz jednym błękitnym oczku. Jest bardzo miłą i zrównoważoną klaczką.

Fjorina

ur. 26.04.2016r. Fjorina to nieplanowana córka Fjonny i Welura. Jest stuprocentową mieszanką rodziców  z charakterem zdecydowanie po Welurze. Za kilka lat wyrośnie z niej ciekawy, nie wysoki konik do jazdy :)